Oferta przewozu osób i transportu towarów Jarocin

Szukasz profesjonalnej firmy, która zapewni bezpieczny przewóz autokarowy dla swoich pasażerów? Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje transport osób na trasach krajowych, jak i zagranicznych.

Poznaj naszą flotę autokarów oraz busów, a następnie skontaktuj się z nami w celu dokonania indywidualnej wyceny. Nasza flota stale jest rozwijana o nowe modele, a nasi kierowcy są prawdziwymi pasjonatami swojej pracy. Podróżowanie z nami to czysta przyjemność.

Oprócz transportu osób świadczymy również usługi z zakresu przewozu przedmiotów wielkogabarytowych oraz towarów dla firm. Dysponujemy zarówno busami dostawczymi, jak i samochodami ciężarowymi.

Wynajem autokarów Jarocin

Wycieczki krajowe i zagraniczne, wyjazdy firmowe, imprezy okolicznościowej, przewóz dzieci i osób starszych. Wynajem autokarów z Euro-Trans Brychcy to praktycznie nieograniczone możliwości oraz gwarancja spełnienia najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfortu. Wybierz termin wyjazdu oraz powrotu, a następnie skontaktuj się z nami w celu przygotowania oferty wynajmu autokaru.

Wynajem autokarów i minibusów stanowi doskonałą alternatywę dla podróży na kilka samochodów. Dbaj o środowisko razem z nami.

Wynajem busów i autokarów do przewozu osób, grup
Wynajem minibusów i busów do przewozu osób

Przewóz osób busami Jarocin

Nasza flota daje również możliwość wynajmu busa turystycznego wraz z kierowcą. W jakich okolicznościach warto skorzystać z tej opcji podróżowania? W każdej, gdzie wspólnie z towarzyszami nie musisz przemieszczać się na kilka samochodów. Wynajmujemy busy zarówno na wieczory panieńskie – kawalarskie, jak i wyjazdy służbowe. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a ceny bardzo korzystne. 

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

Transport towarów Jarocin

Nie wiesz jak przetransportować meble od stolarza lub jak sprawnie przeprowadzić się do nowego mieszkania? A może w Twojej firmie zepsuł się samochód dostawczy i nie wiesz jak na czas przetransportować do klienta jego zamówienie? Oferujemy możliwość wynajmu busów transportowych oraz ciężarowych. Zarówno jednorazowo, jak i w kontekście nawiązania tymczasowej współpracy.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

flota pojazdów na wynajem do transportu towarów w Wielkopolsce