Oferta przewozu osób i transportu towarów Ostrzeszów

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, która od wielu oferuje usługi wynajmu autokarów i busów z kierowcami. Jeżeli szukasz przewoźnika, który zapewni bezproblemowy transport dla Ciebie lub Twoich gości. To wiedz, że znalazłeś się we właściwym miejscu.

W naszej firmie znajdziesz nowoczesną i sprawdzoną flotę autokarów i busów. Doskonale zdajemy sobie sprawę jakie oczekiwania mają względem nas, nasi klienci. Długoletnia obecność na rynku pozwoliła nam się zmierzyć z nie jednym wyzwaniem.

Oprócz transportu osób, oferujemy również wynajem busów dostawczych oraz samochodów ciężarowych do transportu towarów i przedmiotów wielkogabarytowych. Poznaj naszą flotę i skontaktuj się z nami.

Wynajem autokarów Ostrzeszów

Podróże z naszą firmą to czysta przyjemność. Z nami zorganizujesz wyjazd zarówno na krótkim, jak i bardzo długim dystansie. Obsługujemy trasy krajowe oraz zagraniczne. Dysponujemy nowoczesną flotą, która spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz komfortu. Nasi pracownicy to doświadczeni kierowcy. Wynajem autokaru z kierowcą od Euro-Trans Brychcy, to najlepszy wybór.

Wynajem autokarów i minibusów stanowi doskonałą alternatywę dla podróży na kilka samochodów. Dbaj o środowisko razem z nami.

Wynajem busów i autokarów do przewozu osób, grup
Wynajem minibusów i busów do przewozu osób

Przewóz osób busami Ostrzeszów

Chcesz zorganizować wieczór panieński lub kawalerski, ale nie wiesz jak komfortowo zapewnić dojazd i powrót z miejsca imprezy? Z nami wynajmiesz bus turystyczny wraz z kierowcą. Możliwości wykorzystania tego środka transportu są praktycznie nieograniczone, a komfort i bezpieczeństwo w czasie podróży gwarantowany.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

Transport towarów Ostrzeszów

Szukasz usługi wynajmu busa do transportu towarów i przedmiotów wielkogabarytowych? Idealnie trafiłeś. Skorzystaj z naszej oferty jednorazowo lub nawiąż z nami okresową współpracę. Zapewniamy profesjonalny oraz bezpieczny transport załadowanego ładunku.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

flota pojazdów na wynajem do transportu towarów w Wielkopolsce