Oferta przewozu osób i transportu towarów Kalisz

Jesteśmy profesjonalistami oferującymi usługi przewozu osób autokarami oraz busami dla firm oraz prywatnych klientów. Szukasz przewoźnika godnego zaufania, z którym podróż będzie przyjemnością? Bardzo dobrze trafiłeś!

Poznaj naszą flotę autokarów i busów. Wszystkie pojazdy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz gwarantują komfort podróży do najdalszych zakątów na trenie Polski oraz całej Europy.

Wynajem autokarów Kalisz

Z naszą firmą zorganizujesz wszelkiego rodzaju wyjazdy. Zarówno na krótkich, jak i bardzo długich dystansach. Oferujemy wynajem autokarów o szerokich możliwościach. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo. Dlatego nasze pojazdy stale poddawane są przeglądom, a nasza flota cały czas się rozrasta o nowe egzemplarze. Zapewniamy wynajem autokarów z kierowcą, którym zawsze jest profesjonalista oraz miłośnik podróżowania.

Wynajem autokarów i minibusów stanowi doskonałą alternatywę dla podróży na kilka samochodów. Dbaj o środowisko razem z nami.

Wynajem busów i autokarów do przewozu osób, grup
Wynajem minibusów i busów do przewozu osób

Przewóz osób busami Kalisz

Nasza flota to nie tylko autokary oraz mniejsze busy turystyczne. Posiadamy również busy dostawcze, dzięki którym pomagamy w transporcie przedmiotów o większych gabarytach. Oferta skierowana jest zarówno dla osób chcących skorzystać z jednorazowego transportu, jak i firm chcących nawiązać dłuższą współpracę.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

Transport towarów Kalisz

W swojej flocie posiadamy również busy dostawcze oraz samochody ciężarowe. Oferujemy transport towarów i przedmiotów wielkogabarytowych dla firm oraz osób prywatnych. Istnieje możliwość skorzystania z usługi jednorazowo lub nawiązania okresowej współpracy. 

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

flota pojazdów na wynajem do transportu towarów w Wielkopolsce