Oferta przewozu osób i transportu towarów Ostrów Wielkopolski

Organizujesz wycieczkę szkolną lub wyjazd firmowy? A może z dużą grupą znajomych chcielibyście wyjechać nad morze lub narty, ale jak to w życiu bywa. Nikt w takich przypadkach nie chce być kierowcą? Z nami to żaden problem.

Poznaj nasze możliwości i skorzystaj z nowoczesnej floty autokarów oraz busów. Z nami każda podróż jest prawdziwą przyjemnością. Jedynym Twoim zmartwieniem będzie dokładne sprawdzenie listy ekwipunku, który koniecznie musisz ze sobą zabrać oraz przypilnowanie, żeby wszyscy zdążyli wyruszyć z nami w podróż o wyznaczonej porze.

Jesteśmy sprawdzonym przewoźnikiem dla firm i osób prywatnych w Ostrowie Wielkopolskim. Ponadto świadczymy również usługi z zakresu transportu towarów. Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty.

Wynajem autokarów Ostrów Wielkopolski

Zapewnij uczestnikom organizowanej przez Ciebie podróży komfortowe oraz bezpieczne warunki. Jako wieloletni przewoźnik grup szkolnych, wycieczek, wyjazdów firmowych, doskonale wiemy w jakich warunkach chcą podróżować nasi klienci. Dysponujemy flotą sprawdzonych i bezpiecznych autokarów do wynajmu, które posiadają liczne udogodnienia.

Wynajem autokarów i minibusów stanowi doskonałą alternatywę dla podróży na kilka samochodów. Dbaj o środowisko razem z nami.

Wynajem busów i autokarów do przewozu osób, grup
Wynajem minibusów i busów do przewozu osób

Przewóz osób busami Ostrów Wielkopolski

Nasza firma umożliwia również wynajem busów turystycznych wraz z kierowcą. Jest to idealna alternatywa dla grup, które muszą przemieszczać się na kilka pojazdów. Wynajem busów doskonale sprawdza się przy organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich, imprez okolicznościowych, transportu delegacji oraz szkółek sportowych. Oczywiście możliwości jest znacznie więcej.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

Transport towarów Ostrów Wielkopolski

Nie masz jak przetransportować przedmiotów o większych gabarytach? Oferujemy wynajem busów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, jak i firm zainteresowanymi jednorazową lub długookresową współpracą.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

flota pojazdów na wynajem do transportu towarów w Wielkopolsce