Oferta przewozu osób i transportu towarów Twardogóra

Szukasz firmy oferującej wynajem autokarów oraz busów turystycznych? Wiedz, że jesteś we właściwym miejscu i masz okazję poznać firmę z wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę. Dysponujemy szeroką flotą autokarów i pojazdów dostawczych. Wszystkie pojazdy gwarantują komfortową i bezpieczną podróż w towarzystwie naszych doświadczonych kierowców. Jak poznać ofertę? Wybierz interesujący Ciebie pojazd, a następnie wybierz datę przyjazdu oraz odjazdu i skontaktuj się z nami.

Nasza firma w swojej flocie posiada również busy dostawcze oraz samochody ciężarowe. Oferujemy ich wynajem wraz z naszymi kierowcami. Przewóz przedmiotów wielkogabarytowych lub zastępstwo zepsutego samochodu w firmie? Z nami to żaden problem. 

Wynajem autokarów Twardogóra

Jesteśmy przewoźnikiem osób z wieloletnim doświadczeniem. Z naszych usług korzystają organizatorzy wycieczek szkolnych, wyjazdów firmowych, biura turystyczne oraz klienci indywidualni. Zapewniamy wynajem autokarów o najwyższym standardzie komfortu oraz bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej i poznaj indywidualną wycenę.

Wynajem autokarów i minibusów stanowi doskonałą alternatywę dla podróży na kilka samochodów. Dbaj o środowisko razem z nami.

Wynajem busów i autokarów do przewozu osób, grup
Wynajem minibusów i busów do przewozu osób

Przewóz osób busami Twardogóra

W naszej ofercie posiadamy również możliwość wynajmu busów turystycznych. Opcja doskonale sprawdza się przy organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich, imprez okolicznościowych, transportu delegacji oraz szkółek sportowych. Oczywiście możliwości jest znacznie więcej.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

Transport towarów Twardogóra

Nie masz jak przetransportować przedmiotów o większych gabarytach? Oferujemy wynajem busów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, jak i firm zainteresowanymi jednorazową lub długookresową współpracą.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

flota pojazdów na wynajem do transportu towarów w Wielkopolsce