Oferta przewozu osób i transportu towarów Pleszew

Szukasz firmy, z którą zorganizujesz bezpieczną podróż dla uczestników wycieczki szkolnej lub wyjazdu firmowego? Poznaj naszą ofertę i wyrusz z nami w bezpieczną oraz komfortową podróż.

Poznaj nasze możliwości i skorzystaj z nowoczesnej floty autokarów oraz busów. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w zakresie transportu osób zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych. Wszystkie nasze pojazdy wynajmujemy wraz z naszymi doświadczonymi kierowcami, dla których podróże to pasja.

Oprócz transportu osób świadczymy również usługi z zakresu przewozu przedmiotów wielkogabarytowych. Dysponujemy flotą busów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Oferta dostępna dla osób prywatnych oraz firm.

Wynajem autokarów Pleszew

Wynajem autokarów z firmą Euro-Trans Brychcy to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa oraz komfortu w trakcie podróży. Wynajmujemy autokary wraz z naszymi kierowcami. Wybierz pojazd, zaplanuj termin podróży i skontaktuj się z nami, w celu poznania indywidualnej wyceny. Obsługujemy zarówno pojedyncze wyjazdy, współpracujemy z firmami, klubami sportowymi oraz biurami podróży.

Wynajem autokarów i minibusów stanowi doskonałą alternatywę dla podróży na kilka samochodów. Dbaj o środowisko razem z nami.

Wynajem busów i autokarów do przewozu osób, grup
Wynajem minibusów i busów do przewozu osób

Przewóz osób busami Pleszew

Szukasz mniejszego środka transportu, który mimo wszystko będzie bardziej komfortowy od przemieszczania się kilkoma samochodami? Oferujemy wynajem busów turystycznych na najróżniejsze wyjazdy. Obsługujemy wyjazdy okolicznościowe, szkółki sportowe, zespoły muzyczne, delegacje firmowe i wiele innych przeznaczeń, gdzie podróżowanie z nami jest zwyczajnie korzystne.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

Transport towarów Pleszew

Nie wiesz jak przetransportować przedmioty o większych gabarytach? Oferujemy wynajem busów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, jak i firm zainteresowanymi jednorazową lub długookresową współpracą.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

flota pojazdów na wynajem do transportu towarów w Wielkopolsce