Oferta przewozu osób i transportu towarów Trzebnica

Szukasz sprawdzonej firmy zajmującej się przewozami osób? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu. Poznaj nasze praktycznie nieograniczone możliwości i skontaktuj się w celu poznania naszej oferty, przygotowanej specjalnie dla Ciebie. 

Skorzystaj z nowoczesnej floty autokarów oraz busów. Z nami każda podróż jest prawdziwą przyjemnością. Jedynym Twoim zmartwieniem będzie dokładne sprawdzenie listy ekwipunku, który koniecznie musisz ze sobą zabrać oraz przypilnowanie, żeby wszyscy zdążyli wyruszyć z nami w podróż o wyznaczonej porze.

Jesteśmy sprawdzonym przewoźnikiem dla firm i osób prywatnych. Ponadto świadczymy również usługi z zakresu transportu towarów. Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty.

Wynajem autokarów Trzebnica

Oferujemy wynajem autokarów zarówno na trasach krajowych, jak i zagranicznych. Dysponujemy szeroką i nowoczesną flotą, która zagwarantuje komfortową podróż dla naszych pasażerów. Zaplanuj datę wyjazdy oraz powrotu, a następnie skontaktuj się z nami w celu poznania przygotowanej dla Ciebie oferty.

Wynajem autokarów i minibusów stanowi doskonałą alternatywę dla podróży na kilka samochodów. Dbaj o środowisko razem z nami.

Wynajem busów i autokarów do przewozu osób, grup
Wynajem minibusów i busów do przewozu osób

Przewóz osób busami Trzebnica

Oferujemy również wynajem busów turystycznych wraz z kierowcą. Obsługujemy imprezy okolicznościowe – typu wesela, wieczory panieńskie, kawalerskie, szkółki sportowe, delegacje firm itd. Możliwości mniejszych busów są praktycznie nieograniczone, a podróżowanie niemi jest komfortowe i bardziej opłacalne, niż przemieszczanie się na kilka samochodów osobowych.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

Transport towarów Trzebnica

Zajmujemy się nie tylko przewozem osób. Oprócz tego świadczymy również wynajem busów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, jak i firm zainteresowanymi jednorazową lub długookresową współpracą. Problem z transportem przedmiotów o dużych gabarytach lub nie masz jak szybko zastąpić uszkodzonego samochodu firmowego? Dla nas to żaden problem.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

flota pojazdów na wynajem do transportu towarów w Wielkopolsce