Oferta przewozu osób i transportu towarów Krotoszyn

Wyjazdy grup zorganizowanych dla firm i osób prywatnych z Euro-Trans Brychcy to gwarancja zapewnienia wysokich standardów komfortu oraz bezpieczeństwa. Oferujemy wynajem autokarów oraz busów wraz z kierowcami.

Jesteśmy rodzinną firmą, która od lat świadczy usługi przewozu osób na terenie całego kraju oraz Europy. Stale podnosimy nasze standardy poprzez odświeżanie naszej floty autokarów oraz busów. Wybierz interesujący Ciebie model i skontaktuj się z nami w celu przedstawienia oferty indywidualnej. 

Świadczymy również usługi transportu towarów z wykorzystaniem busów dostawczych oraz samochodów ciężarowych wraz z naszymi kierowcami. Obsługujemy przewozy jednorazowe oraz długookresowe.

Wynajem autokarów Krotoszyn

Szukasz profesjonalnego przewoźnika autokarowego, który zapewni komfortową oraz bezpieczną podróż swoim pasażerom? Dobrze trafiłeś. Wynajem autokarów z Euro-Trans Brychcy jest prawdziwą przyjemnością. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, którzy wielokrotnie do nas wracali i polecali nas swoim znajomym i firmom.

Wynajem autokarów i minibusów stanowi doskonałą alternatywę dla podróży na kilka samochodów. Dbaj o środowisko razem z nami.

Wynajem busów i autokarów do przewozu osób, grup
Wynajem minibusów i busów do przewozu osób

Przewóz osób busami Krotoszyn

Szukasz alternatywnego środka transportu dla 2 – 3 samochodów? Oferujemy wynajem busów turystycznych, które są opłacalną formą podróżowania dla mniejszych grup. Jest to również doskonała opcja na zorganizowanie transportu podczas imprez okolicznościowych, eventów firmowych lub przewozu mniejszych klubów sportowych.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

Transport towarów Krotoszyn

Zastanawiasz się w jaki sposób przetransportować nowe meble lub jak poradzić sobie z awarią dostawczego samochodu firmowego? Oferujemy wynajem busów dostawczych oraz samochodów ciężarowych wraz z naszymi kierowcami.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

flota pojazdów na wynajem do transportu towarów w Wielkopolsce