Oferta przewozu osób i transportu towarów Żmigród

Oferujemy wynajem autokarów i busów turystycznych wraz z doświadczonymi kierowcami. Jesteśmy uznanym przewoźnikiem osób z wieloletnim doświadczeniem. Zaufały już nam setki klientów biznesowych oraz indywidualnych. Czas na Ciebie.

Poznaj nasze możliwości i skorzystaj z nowoczesnej floty autokarów oraz busów. Z nami każda podróż jest prawdziwą przyjemnością. Jedynym Twoim zmartwieniem będzie dokładne sprawdzenie listy ekwipunku, który koniecznie musisz ze sobą zabrać oraz przypilnowanie, żeby wszyscy zdążyli wyruszyć z nami w podróż o wyznaczonej porze.

Jesteśmy sprawdzonym przewoźnikiem dla firm i osób prywatnych w Ostrowie Wielkopolskim. Ponadto świadczymy również usługi z zakresu transportu towarów. Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty.

Wynajem autokarów Żmigród

Jakie jest podróżowanie z nasza firmą? Przyjemne, komfortowe oraz bezpieczne. Oferujemy wynajem autokarów z naszej szerokiej floty, gdzie wspólnie z Tobą dopasujemy model odpowiedni do charakteru podróży. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie.

Wynajem autokarów i minibusów stanowi doskonałą alternatywę dla podróży na kilka samochodów. Dbaj o środowisko razem z nami.

Wynajem busów i autokarów do przewozu osób, grup
Wynajem minibusów i busów do przewozu osób

Przewóz osób busami Żmigród

Oferujemy również wynajem busów turystycznych. Idealne rozwiązanie alternatywne dla osób podróżujących na kilka samochodów. Ten wariant sprawdza się doskonale przy organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich, imprez okolicznościowych, delegacji firmowych, małych wycieczek oraz przy obsłudze klubów sportowych i akademii dziecięcych.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

Transport towarów Żmigród

Problem z przetransportowaniem przedmiotów o większych gabarytach? Oferujemy wynajem busów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Oferta skierowana jest do osób prywatnych, jak i firm zainteresowanymi jednorazową lub długookresową współpracą.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

flota pojazdów na wynajem do transportu towarów w Wielkopolsce