Oferta przewozu osób i transportu towarów Sieradz

Poznaj nasze możliwości w zakresie przewozu osób oraz transportu towarów. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Podróżuj z nami po drogach w Polsce oraz za granicami kraju. 

Dysponujemy nowoczesną i sprawdzoną flotą autokarów oraz busów turystycznych. Podróżowanie z nami jest czystą przyjemnością, a jedynym dylematem bezie dla Ciebie będzie wybór pojazdu. Mamy ich całkiem sporo.

Oprócz przewozu osób, świadczymy również usługi z zakresu transportu przedmiotów wielkogabarytowych oraz towarów. Dysponujemy flotą busów dostawczych oraz samochodów ciężarowych

Wynajem autokarów Sieradz

Szukasz sprawdzonego i doświadczonego przewoźnika osób? Oferujemy wynajem autokarów na trasach krajowych oraz zagranicznych. Przewóz dzieci lub osób dorosłych nie stanowi dla nas żadnej różnicy. Zawsze dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych pasażerów.

Wynajem autokarów i minibusów stanowi doskonałą alternatywę dla podróży na kilka samochodów. Dbaj o środowisko razem z nami.

Wynajem busów i autokarów do przewozu osób, grup
Wynajem minibusów i busów do przewozu osób

Przewóz osób busami Sieradz

Nasza firma umożliwia również wynajem busów turystycznych. Komfortowa i opłacalna alternatywa dla grup podróżujących na kilka pojazdów. Obsługuje imprezy okolicznościowe, delegacje, wycieczki, kluby sportowe itd. Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z ofertą przygotowaną specjalnie dla Ciebie.   

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

Transport towarów Sieradz

Nie wiesz jak przetransportować przedmioty o większych gabarytach lub jak zastąpić popsuty pojazd w firmowej flocie? Oferujemy wynajem busów dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Skontaktuj się z nami i dowiedz się o możliwościach, które dla Ciebie mamy.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

flota pojazdów na wynajem do transportu towarów w Wielkopolsce