Oferta przewozu osób i transportu towarów Kępno

Zorganizuj z nami swoją podróż po drogach w kraju oraz w Europie. Oferujemy wynajem autokarów oraz busów turystycznych wraz z naszymi doświadczonymi kierowcami. Poznaj naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów indywidualnych oraz firm.

Zapewniamy wynajem sprawdzonych, bezpiecznych oraz komfortowych autokarów oraz busów. Z nami najdalsza podróż jest prawdziwą przyjemnością, a troska o naszego pasażera jest sprawą priorytetową.

Oferujemy również wynajem busów dostawczych oraz samochodów ciężarowych wraz z naszymi kierowcami. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy w zakresie pojedynczych zleceń oraz wielookresowej współpracy.

Wynajem autokarów Kępno

Szukasz firmy wynajmującej autokary na terenie Kępna? Skorzystaj z naszej oferty przewozów autokarowych. Jesteśmy wieloletnią firmą działającą na terenie południowej Wielkopolski. Zapewniamy wysoki standard bezpieczeństwa komfortu oraz bezpieczeństwa, a nasza flota pojazdów stale jest powiększana i odświeżana.

Wynajem autokarów i minibusów stanowi doskonałą alternatywę dla podróży na kilka samochodów. Dbaj o środowisko razem z nami.

Wynajem busów i autokarów do przewozu osób, grup
Wynajem minibusów i busów do przewozu osób

Przewóz osób busami Kępno

Zapewnij sobie i swoim współpasażerom wygodną podróż na weekendowy wypad na narty, morze, wieczór kawalerski, panieński, lub odbierz z lotniska delegację firmową. Oferujemy wynajem busów turystycznych wraz z kierowcą, co jest doskonałą alternatywą do podróży mniejszych grup na kilka samochodów.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

Transport towarów Kępno

Transport przedmiotów wielkogabarytowych lub zastępstwo popsutego samochodu dostawczego? Z nami rozwiążesz każdy taki problem. Oferujemy wynajem busów dostawczych oraz samochodów ciężarowych wraz z naszym kierowcą. Oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych oraz firm zainteresowanych nawiązaniem współpracy.

Usługa na wynajem pojazdów transportowych, typu bus lub truck, świadczone są łącznie z usługą kierowcy tego pojazdu.

flota pojazdów na wynajem do transportu towarów w Wielkopolsce